Neohodnoceno

Taška DEBRA - režná/Kukadlinka

Untitled 1
 • Taška DEBRA ze 100% bavlny
 • Látková taška s natištěným autorským obrazem Kukadlinky
 • Velmi praktická, jemná, měkká
 • I po opakovaném praní drží tvar
 • Bavlněný materiál i uši tašky poskytují pevnost látkové tašce
 • Vhodná na mnoho účelů
 • Opakovatelná využitelnost
 • Lze prát v pračce
 • Ideální náhrada za neekologické tašky
 • Módní potisk přímo od autorky Jany Kordíkové
 • Kukadlinka natištěna kvalitní technologií pro udržitelnost potisku
 • Výborná skladnost tašky
 • Jeden z produktů kolekce Debra
 • Rozměr: 39 cm x 42 cm
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 900D000046A00
159 Kč –40 % 95 Kč
Kategorie: Debra
Hmotnost: 0.54 kg
Barva: krémová, béžová, hnědá
? Pohlaví: uni
Taška DEBRA - režná/Kukadlinka
Výprodej
159 Kč –40 %
Untitled 1

Pro příležitost nové kolekce Debra nám umělkyně Jana Kordíková nakreslila autorský obraz Kukadlinky na míru.
Nejen, že tento nádherný a originální obrázek Kukadlinky může zdobit Vaši látkovou tašku, v naší nabídce jsou k dostání i módní kousky pro Vaše nejmenší. Můžete vytvořit set s konfekcí pro dospělé, v nabídce máme dokonce i dámská trička s Kukadlinkou.
Autorská kresba Kukadlinky a motýlka je součástí naší kolekce Debra.

Debra ČR je organizace, pomáhající lidem s onemocněním motýlích křídel. Tato nemoc kůže je velmi vzácná a nevyléčitelná. Mají kůži křehkou jako motýlí křídla.
Pacientům pomáhá termoregulační materiál Outlast®, který omezuje pocení a podporuje vyrovnávání teploty mezi pokožkou a tkaninou.

Dlouhodobou spolupráci a podporu jsme chtěli ještě více povznést a vytvořili jsme tak celou kolekci Debra. Z prodeje produktů kolekce Debra věnujeme Debře 5 % z tržeb.

Taška DEBRA je vyrobena ze 100% bavlny. Je velmi praktická, jemná, měkká a drží tvar i po opakovaném vyprání. Má pevné uši, které podporují vhodnost tašky na řadu účelů. Velikou výhodou látkové bavlněné tašky je její opakovatelná využitelnost. Nejen, že Vám nahradí neekologické varianty tašek, ale svým módním designem zaujme úplně každého. Potisk na tašce je díky kvalitní technologii pevný, nádherně barevný a celiství. Pevnost bavlněného materiálu zaručuje, že tašku můžete využít jak na lehčí věci, tak i na běžný nákup. Taška DEBRA je dokonale skladná. Můžete ji mít stále při sobě. Tašek totiž není nikdy dost a vždy se jedna v zásobě hodí.
Rozměry tašky: 39 cm x 42 cm

Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě.
Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.
Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů.


══════════════════════════════
Materiálové složení:
100%Bavlna

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:08
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=baridiwear.cz&id=ulg35