UV ochranný faktor přichází s novou kolekcí

S příchodem jara a léta se blíží i období, kdy trávíme více času venku na slunci. Abychom se mohli plně soustředit na své aktivity a zároveň si užívat příjemného počasí, je důležité myslet také na ochranu naší pokožky. Jedním z nejdůležitějších kroků k dosažení této ochrany je kromě opalovacího krému také nošení oblečení s UV faktorem.

Oblečení s UV faktorem je speciálně navrženo tak, aby chránilo naši pokožku před škodlivými účinky UV záření. Dospělí, kteří se často vystavují slunci, mohou být vystaveni zvýšenému riziku poškození pokožky, jako jsou spáleniny a melanom. To je důvod, proč investovat do kvalitního oblečení s UV faktorem.

Kromě toho, že nás chrání před škodlivými účinky slunce, je oblečení s Outlastem® stále jedničkou mezi termoregulačními materiály. Snižuje pocení až o 40% a udržuje ideální tělesnou teplotu.

Veškeré naše výrobky z tenkého, letního Outlastu mají UPF ochranný faktor 50+, tedy nejvyšší možnou ochranu, kdy odfiltrují až 98% škodlivého UV záření.

DSC_6421 (1)

Jaké výhody tedy přináší termoregulační oblečení s UV ochranným faktorem UPF 50+?

  1. Snížení pocení: Oblečení značky Baridi Wear je speciálně navrženo tak, aby snížilo pocení až o 40%. To znamená, že se budete cítit pohodlně i v horkém letním počasí.

  2. Ochrana před UV zářením: Oblečení Baridi Wear má vysoký faktor ochrany před UV zářením (UPF 50+), který poskytuje vysokou úroveň ochrany před škodlivými účinky slunce. Můžete si být jisti, že vaše pokožka bude chráněna před spáleninami a dalšími problémy způsobenými slunečním zářením.

  3. Kvalitní materiály: Baridi Wear používá pouze kvalitní materiály, které jsou odolné vůči opotřebení a zaručují dlouhou životnost vašeho oblečení. Materiály jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou úroveň pohodlí a ochrany.

  4. Stylový design: Oblečení značky Baridi Wear je navrženo tak, aby vypadalo skvěle a bylo skvělým doplňkem vašeho sportovního nebo každodenního outfitu. 

  5. Snadná údržba: Baridi Wear se snadno udržuje a je odolné vůči skvrnám a zápachu. Nemusíte se obávat, že se vaše oblečení bude špatně udržovat nebo že se budou na něm hromadit bakterie a zápach.

proklik