O nás

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO

DITA, výrobní družstvo invalidů vzniklo v Táboře v roce 1956. Téměř od svého začátku bylo mimo jiné spojeno také s textilem. Vznikaly zde hlavně polštáře a přikrývky, později (od roku 1999) textil pro miminka jako fusaky nebo zavinovačky. S nástupem nového tisíciletí bylo jasné, že bude třeba najít něco, čím se budou výrobky odlišovat od konkurence.

V roce 2007 jsme potkali Outlast®, termoregulační materiál s bavlnou. Požádali jsme o licenci a ten samý rok spatřil světlo světa první dětský zimní fusak s tímto materiálem. Protože jsme měli v hlavě stále více a více nápadů, jak by bylo možné Outlast® využít, bylo jasné, že budeme potřebovat značku. A tak v roce 2009 vznikla značka Little Angel®. Odkaz zde. 

Přibývalo spokojených rodičů, kteří se pro výrobky s Outlast® materiálem stále vraceli a vyslovili přání mít ho i pro sebe. Tak jsme v roce 2016 rozjeli kolekci Outlast® oblečení pro dospělé pod značkou Dita for men a Dita for women. Postupem času jsme došli k názoru, že nová značka si zaslouží jedinečné jméno a v roce 2019 vznikl název BARIDI wear®.

Slůvko BARIDI pochází ze svahilštiny a znamená „prostě pohoda“. Do loga značky jsme zakomponovali ještě hlavu medvěda. Medvěd symbolizuje silné a sebevědomé zvíře a taková je i naše značka. 

 

Vyrábíme funkční oblečení pro každého a pro každou příležitost. Z našich kolekcí si vyberou ženy, muži, junioři, a dokonce i nastávající maminky. Oblečení využijete do práce nebo na volnočasové aktivity. Vyrábíme jednoduché a pohodlné oblečení, které skvěle sedí a díky elastanu se nevytahá. Speciální materiál Outlast® omezuje pocení a pracuje dle teploty těla.

 

ČESKÁ VÝROBA

Všechny výrobky, které vám nabízíme, vymýšlíme a šijeme v České republice. A jsme na to pyšní. Je to také jedna z našich předností a konkurenčních výhod.  

 

CO DĚLÁME

Vyrábíme jednoduché a pohodlné oblečení bez potisku, které skvěle sedí a díky elastanu se nevytahá. Speciální materiál Outlast® omezuje pocení a pracuje podle teploty těla. Když je zima, zahřeje vás. Když je horko, ochladí. Díky těmto super vlastnostem využijete oblečení Baridi® opravdu všude: na běžné nošení, na rekreační sportování, v chladnějších dnech jako spodní vrstvu, do práce pod košili, v době těhotenství i po porodu, a vaši teplotu střeží i během spánku. Nemusíte se bát ani škrábavých etiket - veškeré naše oblečení má etikety nažehlené přímo na látku.

 

PROČ TO DĚLÁME?

Protože máme rádi komfort a pohodlí, a protože věříme, že poté, co si jednou Outlast® vyzkoušíte, rádi se k němu vrátíte.

 

JAK VYBRAT TEN SPRÁVNÝ TYP PRO VÁS?

Materiál Oulast® dělíme na dva typy, které označujeme sluníčkem nebo vločkou:

  • tenký (sluníčko) – jak z názvu vyplývá, jedná se o tenkou variantu materiálu Outlast®. Je z obou stran hladký a je vhodný i pro citlivou, svědivou nebo ekzematickou pokožku. 
  • smykový (vločka) – je teplejší, lícová strana je hladká a z rubu má smyčky.

Součástí výrobků je také elastan, který dodává pružnost a oblečení se díky němu skvěle přizpůsobí tvaru těla. Takže krásně sedí a nošením se nevytahá.