Souhlas se zpracováním osobních údajů: Newsletter

Dávám tímto výslovný souhlas správci osobních údajů: DITA výrobní družstvo invalidů, sídlo: Stránského 2510/1, 390 02 Tábor, IČ: 000 28 762, družstvu zapsanému v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, spisová značka Dr 209 (Správce), aby zpracovávalo v souladu s platnou a účinnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů tyto moje osobní údaje:

a, e-mailová adresa, které jsem uvedl/a při založení zákaznického účtu na stránkách www.littleangel.cz, a to za účelem zasílání obchodních a marketingových sdělení Správce.

Zpracování osobních údajů je uskutečňováno Správcem, ale Vaše osobní údaje mohou být zpracovávány také následujícími zpracovateli/příjemci:

  1. SMARTSELLING a.s. sídlem Brno, Netroufalky 795/5, PSČ 625 00, IČ: 292 103 72, DIČ: CZ29210372, společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka B 7559.

Tento souhlas je udělen na dobu určitou, a to na dobu existence mého účtu v e-shopu www.littleangel.cz.

Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán, a to zasláním odvolání na adresu sídla našeho družstva, popř. po přihlášení do svého zákaznického účtu v záložce „můj účet“ -> moje souhlasy.

Tímto potvrzuji, že jsem se seznámil/a se zásadami ochrany osobních údajů, že jsem jim zcela porozuměl/a a že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné. Jsem si vědom/a, že mám právo:

  1. vzít svůj souhlas kdykoli zpět;
  2. požadovat po Správci informaci, jaké osobní údaje o mně Správce zpracovává;
  3. požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů;
  4. vyžádat si u Správce přístup k osobním údajům a tyto aktualizovat nebo opravit;
  5. požadovat po Správci výmaz mých osobních údajů; a
  6. v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace ohledně naší politiky zpracovávání a ochrany osobních údajů najdete zde a ještě zde.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení