O cestě OUTLASTu® z vesmíru k dětem

O cestě Outlastu® z vesmíru k dětem
Ptáte se, zda můžete sehnat výrobky s Outlast® také v České republice? Ano, technologie z NASA se využívá i v Čechách. Jediným výrobcem dětského textilu s licencí na termocitlivý materiál Outlast®  je zde Dita Tábor. Dětské výrobky s tímto jedinečným materiálem najdete pod značkou LittleAngel®.
Proč Outlast®? Protože pokožka novorozence je velmi tenká a náchylná, protože existují potničky, protože děti trpí atopickým ekzémem. S Outlast®  výrobky tyto problémy snížíte na minimum.
Outlast® je na první pohled zcela neviditelný, nemění strukturu ani vzhled tkanin. Všechno oblečení lze prát v pračce. A navíc je Outlast® použitelný kdekoliv – ve vesmíru, v Grónsku, v České republice i ve Vaší posteli. Značka LittleAngel® klade důraz na výběr materiálů a kvalitu zpracování. Všechny výrobky s touto značkou jsou vyrobeny v České republice. Naše kolekce vám navíc dokážou, že funkční věci mohou být i vkusné a moderní. Pomůžeme vám tak z nejmladších členů rodiny udělat krásné, neodolatelné a spokojené malé rošťáky.
Věříme, že se právě pro tyto hodnoty, staneme Vaší oblíbenou značkou, ke které se budete rádi vracet.
Co u nás najdete: zavinovačky, fusaky, spací pytle, ložní prádlo – přikrývky, polštáře, prostěradla, oblečení – ponožky, rukavice, sportovní i každodenní – tílka, trička, body, mikiny, polodupačky, bundy, čepice, kukly, kalhoty - všude tam Outlast® určitě oceníte.
Nákupem výrobků LittleAngel® od společnosti Dita nejen posilujete českou výrobu, ale podporujete také dobrou věc – Dita, jako výrobní družstvo invalidů, zaměstnává zdravotně znevýhodněné osoby.