Pravidla věrnostního programu

Akce probíhá v prodejnách Little Angel® v Táboře a v Plzni. Akce se nevztahuje na nákup na e-shopu www.littleangel.cz, na veletrzích a v mateřských centrech.

 

Za každý nákup v minimální hodnotě 250 korun obdržíte jednu samolepku (známku) andílka. V rámci jednoho nákupu můžete získat více známek v závislosti na hodnotě nákupu. Známku/y obdržíte pouze za nákup výrobků značek Little Angel® a Dita for men a women®. Akce se nevztahuje na metráž a textilní galanterii.

 

Získané známky můžete vyměnit za prémie dle nabídky. Nabídku naleznete v prodejnách a na stránce www.littleangel.cz. Každá vyplněná karta platí pouze pro jednu prémii.

 

Řádně vyplněnou kartu s nalepeným potřebným počtem andílků můžete vyměnit za Vámi vybranou prémii v obchodech Little Angel® v Táboře a v Plzni. Vybranou prémii nelze měnit.

 

Účast v této akci je dobrovolná. Účastí souhlasíte s tím, aby informace, které poskytnete, byly zahrnuty do databáze společnosti DITA v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů.

 

Program je určen pouze pro konečného zákazníka.

 

Akce platí od 1. března 2017 do 31. prosince 2018.

 

Organizátor programu si vyhrazuje právo na změny během trvání akce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení